12/30/2014

KONIEC...


To koniec. Wszystko dobre, co się dobrze kończy... Nadszedł ten czas, żeby się pożegnać. Ostatnio musiałam sobie wszystko poukładać.. Dziękuję Wam za rok intensywnej pracy, Wasze wsparcie, to dzięki Wam blog tak bardzo się rozwinął! Nie zapomnę tego, jakich ludzi tu spotkałam i jakie daliście mi możliwości. Pożegnania są trudne i przykre.
It's over. All's well that ends well... It's time to say goodbye. I've been thinking about it for a long time. Thank you for all you've done to me and your never-ending support. I'll never forget about you and what you gave me. Goodbyes are difficult. 

Mam nadzieję, że (nie) pomyśleliście, że odchodzę z bloga?! :) To celowy zabieg, jaki zastosowałam, żeby przykuć uwagę czytelnika. Gdybym zatytułowała post "Plany na 2015", z pewnością zainteresowanie postem byłoby znacznie mniejsze. Dobry nagłówek artykułu w czasopiśmie, na blogach, w pracach pisemnych to już połowa sukcesu. Mój tekst odwoływał się do odchodzącego roku 2014, choć pewnie większość pomyślała, że kończę z blogowaniem. Nie, na pewno nie teraz! :)
Tak jak już wspomniałam, dzisiaj przedstawię Wam plany związane z blogiem, które chciałabym zrealizować w roku 2015. Oto moja niekończąca się lista:

1. ZORGANIZOWANIE
Zależy mi na tym, bym posty pisała z wyprzedzeniem. Gdy publikuję 1, to w zanadrzu mam jeszcze 2 na przyszłe dni. Oczywiście, jakość postów na tym nie ucierpi. Każdy będzie dopracowany w 100%. Wystarczy nieco rozłożyć pracę na kilka dni. Muszę zaopatrzyć się w 'weekly calendar' z Tigera i stworzyć harmonogram pracy. 

2. NOWY LAYOUT
Jak widzicie nadszedł czas na zmianę designu bloga. Kosztował mnie on prawie 8 godzin pracy, ale jestem niesamowicie zadowolona z efektów! Dziękuję też za pomoc Agnieszce, która wykonała piękny panel z moim zdjęciem w pasku bocznym. Zależało mi na czymś świeżym, odległym od tego, co było wcześniej. Zaczęło się od dobrania kolorystyki. Później zabrałam się za nagłówek, co oznacza dłubanie w czcionkach, a następnie czekała mnie praca z paskiem bocznym. To wcale nie jest takie proste, jak może się niektórym wydawać. Mam nadzieję, że nowy wygląd bloga przypadł Wam do gustu - piszcie w komentarzach, co o nim sądzicie. Bardzo zależy mi na Waszej opinii. Chciałam, żeby był charakterystyczny na tle wszystkich pastelowo-minimalistycznych layoutów, który - nie oszukujmy się - posiada 90% blogów nastolatków. 

3. BLOG ROKU 2014
Nie wiem, na ile to jest prawdopodobne, ale byłoby mi miło, gdyby udało mi się dostać do półfinałowej 10. Wszystko jest możliwe, kiedy przyłączycie się do walki. To co, mogę liczyć na Wasze wsparcie?

4. MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
Zastanawialiście się, jaki wpływ mają na Was Instagram, Facebook, Twitter, itd.? Chciałabym być bardziej aktywna i pozostać z Wami w ciągłym kontakcie. Poza tym, udzielanie się w mediach społecznościowych idzie w parze z większą liczbą odbiorców i wyświetleń. To jest bardzo istotne, ponieważ czytelnicy sprawiają, że blog żyje!
I hope you don't think that I want to end up with writing my blog? :) I wrote it intentionally to get your attention. Interesting headings in magazines, on blogs and articles are a half of your success. The text above refers to the passing year 2014, but I guess that most of you thought that I want to end up with blogging. No, definitely not now! :) 
Today, I'm gonna show you my plans including a few changes on my blog, which are coming in 2015! I'm gonna make a fresh start and work much more regularly than I used to. A few days ago, I prepared my endless list: 

1. STAYING ORGANISED
I'd love to have enough time to be able to write posts very often. Posts will be published more regularly. Of course, the quality of my articles won't change! Every post will be well prepared in 100%! I must plan my work better and buy a 'weekly calendar' at Tiger to create my own schedule. 

2. NEW LAYOUT 
As you can see, I've created a new design of my site. It took me 8 hours but I am so proud of it. I'd love to say 'Thank You' to Agnieszka who helped me a lot. She made this wonderful graphic in the side bar. I just wanted to make my design fresh and much different than the last one. First of all, I had to choose color for my site. Then I prepared a header and after that, I had to do something with the side bar. It isn't as easy as it seems to be. I hope you like the new design - please write in comments what do you think about it. I'd love to read your opinions. I wanted my design to be original, because of the fact that 90% of teenagers' blogs got the same-looking pastel layout. I'm very satisfied with the final effect! 

3.THE BLOG OF THE YEAR 2014
Probably, it's not possible but I'd be so glad I could get to the semifinals in this contest. Well, it would be great I you joined and helped me. So.. can I count on you and your support? :) We can do everything together!

4. SOCIAL MEDIA ACCOUNTS
Have you ever wondered how Instagram, Facebook, Twitter etc. influence on you? I want to be more active and keep in touch with you! Activity in social medias causes an increase in amount of followers and views. It's very important, because readers "keep your blog alive". 


5. DWIE WERSJE JĘZYKOWE
Przyczyna jest chyba oczywista. Jest dość sporo odwiedzających z innych krajów. Mój blog głównie opiera się na tekście, więc chciałabym, żeby ludzie ze Stanów, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji (bo stąd jest najwięcej wyświetleń) wiedzieli, co mam wam do przekazania.

6. STAŁY KONTAKT MAILOWY 
Niedawno zdałam sobie sprawę, jak ważne jest podtrzymywanie kontaktu. Dlatego, co 2-3 dni o ustalonej godzinie będę miała czas wyłącznie dla was, na odpisywanie na wasze maile, wiadomości na fejsie, pytania na asku itp.

7. Coś jeszcze? 
Jasne! Chciałabym przenieść się na platformę .pl, zastanowić się nad kupnem nowego sprzętu oraz mieć motywację i pozytywne nastawienie! Co do YouTube - Muszę zastanowić się nad tym, jakie filmy chciałabym nagrywać, ale o YouTubie porozmawiamy przy innej okazji :)
4. POLISH & ENGLISH VERSION 
The reason is obvious! There are so many visitors from foreign countries. I focus (mainly) on a text so I want people from US, UK, France, Russia (readers from these countries visit my blog quite often) to know what I am writing about. I hope you like this idea! :) 

6. CONSTANT MAIL CONTACT
Recently, I've realized how keeping in touch is important! That's why, every 2-3 days, I will have time for you only - for replying your emails, Facebook messages and questions on Ask.fm. 

7. Anything else? 
Sure! I want to have .pl in my address, consider buying new photo-equipment and stay positive and motivated! I have to think, what kind of videos I want to create, but.. we'll talk about YouTube later. Unfortunately, videos on my YT will be in Polish.

81 komentarzy:

Polinska pisze...

Od razu wiedziałam, że ten tytuł to "podpucha" :) Ale masz rację, dobry "chwyt marketingowy" to podstawa. Szczęśliwego nowego roku! polinska.blogspot.com

Kamo pisze...

wyczulam od razu, ze to zart, ale udany haha :D zaslugujesz w 100% na bloga roku i bede cie wspierac :)

http://kamoop.blogspot.com <-klik

adgam pisze...

Trochę się przestraszyłam, ale już wszystko w porządku :p nowy wygląd bloga jest śliczny, powodzenia w 2015 roku :)

Ania Nguyen pisze...

Uff, a juz myslalam:) Niesamowity wyglad bloga, masz ambitne plany co do nastepnego roku i trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo:) xx ngvyen.blogspot.com

Paskuda pisze...

Wiedziałam od samego początku, że coś kręcisz, że to na pewno nie jest prawda. No bo jak Ty mogłabyś usunąć swojego bloga? Nie pasuje to do Ciebie. ;)
Design jak najbardziej tu pasuje i rzeczywiście się wyróżnia, chociaż to nie moje połączenie kolorów. ;)
Udanego Sylwestra! ;)


my-life-my-troubles.blogspot.com

Dominika pisze...

Już się przestraszyłam, że naprawdę chcesz zostawić bloga :D Życzę ci powodzenia w spełnianiu tych postanowień. Nowy design jest świetny. I jeśli będziesz brała udział w Blogu Roku to oczywiście będę trzmać kciuki, bo zasługujesz na ten tytuł! :)

happiness-29.blogspot.com

Patrycja Paulina pisze...

super zmiany i wygląd <3 czekam na świeże nowe posty!

patrycja-paulina.blogspot.com-KLIK

ohvictorria pisze...

Dobry motyw z początkiem, mnie nabralaś! :D
Cieszę sie Basiu ze chcesz dalej to wszystko rozwijać, bo Ty i ta strona sa uzależniające! Uwielbiam tu zaglądać, bo zawsze wszystko jest wręcz idealne. :)
Wesołego sylwestra i z gory: wszystkiego najlepszego! :)

Pozdrawiam,
ohvictorria.blogspot.com

Noelle pisze...

Jezu, ale mnie przestraszyłaś ! Wygląd jest śliczny <3 ! Czy storzyła byś mi szablon ? Proszę <3 ! Oczywiście inny niż Twój.

Maja pisze...

Nowy wygląd jest genialny, wyróżnia się na tle pozostałych blogów.
Pozostaje mi tylko życzyć Ci, aby udało Ci się zrealizować wszystkie swoje plany, postanowienia i marzenia. Będę trzymała kciuki! :)

MÓJ BLOG

Anonimowy pisze...

Widzę, że szykują się ogromne zmiany! Ale to dobrze, że blog cały czas się rozwija :)
Powodzenia! :*

WODOODPORNA pisze...

Zdecydowanie przykułaś moją uwagę Basiu. No cóż.. plany na mój kolejny rok z blogiem wyglądają podobnie. Tylko, że Blog Roku odpada. Już trzy razy się niemiło zawiodłam będąc w dziesiątce. Powodzenia Basiu, życzę Ci rozwinięcie bloga (choć nie wiem, czy bardziej się da), spełnienia marzeń i udanej zabawy jutro :)

Kasiuu pisze...

Czy w Tigerze mają kalendarze takie małe do zapisek , kieszonkowe ?
Bo chciałabym sobie kupić, ale na razie nie znalazłam , żadnego ładnego w empiku, więc może uda mi się w Tigerze

Unknown pisze...

Nowy wygląd jest przecudowny! Aż się przestraszyłam,że odchodzisz! :D
Powodzenia w dalszej pracy! :3
http://littleblacdress.blogspot.com/

Zulka pisze...

Od razu wiedziałam, że chcesz nas nabrać ! Szczęśliwego nowego roku ! :)

Zapraszam również do mnie, u mnie nowy post http://zulka-zuuulka.blogspot.com/2014/12/wakacyjna-podroz.html :)

Just me pisze...

Na stówę wygrasz blog roku ;). Wygląd oczywiście przepiękny!

Unknown pisze...

Haha, ja wyczułam wtedy, jak napisałaś, że to był dla ciebie intensywny rok. Zagłosowałabym na ciebie w blog roku 2014. Szczęśliwego nowego roku :))
https://mirelas-life.blogspot.com

Unknown pisze...

Świetnie! Uwielbiam twojego bloga :)

Weronika pisze...

Wchodzę sobie na blogera, otwieram listę czytelniczą, a tu taki szok. "Koniec...". Myślałam, że zawału dostanę. Od razu zaczęło mi bić szybciej serducho. Czym prędzej wbijam na Pisane Miodem, a tu po prostu taki celowy zabieg. Pudding w nogach, jak Boga kocham!

1) To bardzo dobra idea, aby planować posty z wyprzedzeniem. Sama tak robię i widzę, że wtedy ruch na blogu jest o wiele większy.
2) Ja szablon zmieniam raz na miesiąc. To również kluczowe, aby odświeżać design, bo (co bardzo bolesne), 1/3 odwiedzających najpierw patrzy na layout, a dopiero później na treść.
3) Trzymam kciuki i będę słać tyle SMS-ów, ile się da!
4) To także ważne, aby udzielać się w mediach. Czytelników naprawdę przybywa, a i wtedy czujesz się, jakbyś była bliżej swoich fanów.
5) Ja osobiście skupiam się na polskich czytelnikach, a o angielskiej wersji nie myślałam. Moje notki są raczej bardzo obfite w tekst, a więc tłumaczenie tego wszystkiego zajęłoby mi wieki. W dodatku nie korzystam przy tym z translatorów.
6) Bycie w kontakcie to ogromny plus. Niektórzy oczekują odpowiedzi "od zaraz", a więc takie zaspokajanie czyiś potrzeb to dobra droga.
7) Także niegdyś chciałam dorobić do adresu "pl", ale później stwierdziłam, że nie przyniesie mi tu zysku. Ponadto, moje grono czytelników jest dość wąskie, a więc płatna domena nic by nie zdziałała. Tobie jednak proponuję z tego skorzystać, bo majątku na tym nie wydasz, a i Pisane Miodem będzie postrzegany jako profesjonalny blog.

Trzymam kciuki, abyś wytrwała w swoich postanowieniach!
orasey.blogspot.com

patronat pisze...

Nabrałam się na tytuł! Na szczęście z blogiem wszystko w porządku. :)

Sylwia pisze...

Ale nas nastraszyłaś z tym tytułem! :)) Wygląd bloga świetny! No i postanowienia również, oby tak dalej!
Szczęśliwego Nowego Roku, Basiu!
Całusy :*

http://sylwiaa-m.blogspot.com/

Julia P pisze...

Wygląd bardzo mi się podoba. Najfajniejsze jest w nim to, że nie jest taki jak wszystkie :).
Mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować wszystkie plany!

Mój blog - klik!

Agata pisze...

Na początku przestraszyłam się, że zamykasz bloga :D
Nowy wygląd jest świetny, bardzo mi się podoba :)
Postanowienia super!

NOWY POST NA FABRYCE MIĘTY KLIK! :))
Szczęśliwego Nowego Roku!

Unknown pisze...

Na początku sie nabrałam że odchodzisz :D
http://mandyy-blog.blogspot.com

Agata pisze...

Dobre przyciągnięcie uwagi haha :D Dobrze, że piszesz w dwóch językach, zyskasz czytelników z innych krajów :)

niktniewidzi.blogspot.com/

Anga pisze...

Haha, prawie się nabrałam, ale to zbyt nieprawdopodobne. Ambitne plany, ale jestem przekonana, że dasz radę :) Nowy design jest świetny, bo przede wszystkim się wyróżnia, ale nie przytłacza. Czekam z niecierpliwością na przyszły rok, żeby zobaczyć nowości na twoim blogu!

Klaudia pisze...

przesliczny design bloga
http://fashionstreetinspiration.blogspot.com/

JestemLika pisze...

ale mnie nabrałaś fajny pomysł z tym jenzykiem angielskim

- http://laninatosia.blogspot.co.uk/

dianka pisze...

Narobiłaś mi strasznego stracha z tym nagłówkiem posta! xD Pomysły masz super, design bloga jest boski! Powodzenia w takim razie w realizowaniu marzeń.

PS. Mam pytanie. Co to za "My 2015 DIARY"? :) Okładka strasznie mnie zaciekawiła, a wujek google nic mi nie pokazał.

Unknown pisze...

Tak bardzo się przestraszyłam kiedy przeczytałam pierwszy akapit! Świetny plan na przyszły rok :)
Design jest świetny, bardzo mi się podoba :)

22-ffashion.blogspot.com - klik :)

Ola pisze...

powiem szczerze, że znalazłam się w gronie osób przestraszonych Twoim odejściem, ale dobrze, że się pomyliłam :)
plany masz naprawdę ambitne, podziwiam Cię za to, trzymam kciuki, żeby wszystko w tym nowym roku Ci wyszło i żebyś spełniła wszystkie swoje plany (musisz nas motywować do tego, żeby też coś zmienić w blogach ;)) :D
Wszystkiego najlepszego na nowy rok! ;*
~Ola
http://petite-alexandrine.blogspot.com/

żelazko pisze...

Ale mnie nastraszyłaś! Jestem ciekawa reszty zmian na blogu ^w^
http://czlowiek-zelazko.blogspot.com/

Unknown pisze...

Było by mi naprawdę smutno gdybyś odeszła gdyż naprawdę uwielbiam twojego bloga !
Szczęśliwego nowego roku :)

ingga pisze...

Moja pierwsza myśli to taka, że odchodzisz z bloga! Całe szczęście nie :)
Powodzenia!

www.fotoinigi.blogspot.com

Ewa pisze...

dobrze, że nie odchodzisz ;)\

ZAPRASZAM DO MNIE:
BURGUNDYCHOCOLATE.BLOGSPOT.COM - KLIK !

Unknown pisze...

Super! :D Skąd notesik? Może przeoczyłam?

http://dilshion.blogspot.com/

Majka pisze...

Design niby bardzo minimalistyczny, ale po prostu genialny! Barwy miłe dla oka i przede wszystkim pozostałaś przy bieli tła. Mimo wszystko najlepiej czyta się czarną czcionkę na białym ;)
Wierzę w to, że uda Ci się osiągnąć wszystkie wymienione cele, ponieważ zasługujesz na to! Masz lekkie pióro, wszystkie posty czyta się bardzo przyjemnie. Oprawa graficzna, jak i zdjęcia przyciągają, ale nie odwracają uwagi. Zaś posty diy są po prostu fenomenalną inspiracją. Trzymaj tak dalej!
Pozdrawiam! Majka ;*

Monika Ozdoba pisze...

już mnie przestraszyłaś, jejku!

Julia pisze...

Tak myślałam, że to tylko przyciągnięcie uwagi. Wygląd bloga bardzo ładny. Ja nad moim też muszę popracować, bo faktycznie te designy są nudne i trzeba popracować nad czymś oryginalnym.

Zapraszam na nowy post :)
http://nobody-noobody.blogspot.com/2014/12/im-late-again.html

Catherine pisze...

Tak czułam, że to jeszcze nie koniec! Fajnie się zapowiada :)
Myślę, że bez problemu dostaniesz się do 10, będę głosować!
http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2014/12/winter.html
Każdy komentarz i obserwacja motywuje do dalszej pracy :*

Daria pisze...

Mnie również tytuł nie zmylił, choć przyznam, że byłam ciekawa co się kryje pod tym tytułem C:

minimalistyczny.blogspot.com

Unknown pisze...

Świetne pomysły, szczególnie ten z dwujezycznoscią bloga :-)

Zapraszam: internetowekartki.blogspot.com

malwina pisze...

Przez chwilę wystraszyłam się, że to naprawdę koniec :) Nowy design jest świetny. Bardzo podoba mi się dobór kolorów, nadaje takiej świeżości. Z niecierpliwością czekam na dawkę nowych pomysłów i na filmiki na YouTube. Zawsze lubię oglądać twoje produkcje, bo są w 100% dopracowane, widać jak dużo pracy w nie wkładasz. Powodzenia!

www.jestemfaustyna.blogspot.com

Natty pisze...

Prawie dostałam zawału! Chwyt marketingowy musi być :D.

natty-and-natty.blogspot.com

Unknown pisze...

Jak przeczytałam pierwsze zdanie to się zdziwiłam, ale gdy potem wytłumaczyłaś, że to jest tylko taki "chwyt marketingowy" uznałam, że nic nie przyciąga tek uwagi jak wstęp i tytuł.
World reflected in the mirror

CocoChin pisze...

Nie nabrałam się ;) Super post, ale naprawdę, ciekawie się te plany czytało, choć na pewno są podobne to tych większości blogerek. Za to Cię lubię :) Powodzenia w Nowym Roku!

Karolina pisze...

Taki nagłówek to rzeczywiście dobry pomysł na zwabienie wielu osób, chociaż wiedziałam, że to ściema ;)
Ciekawe postanowienia, ja nad swoim nadal pracuję! :)
Udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego najlepszego! :)

nelievv pisze...

Wszystkie zmiany jak najbardziej na plus.
Aczkolwiek design nie przypadł mi do gustu, poprzedni zdecydowanie bardziej mi się podobał, ale to chyba kwestia upodobań:)
http://nelieplace.blogspot.com/

oczami moimi pisze...

na początku po samym tytule pomyślałam, że to tylko taki zabieg, żeby przyciągnąć jak największą liczbę czytelników, a potem sama się nabrałam! hahaha :D jak dobrze, że wyjaśniłaś wszystko i nie odchodzisz, bo bardzo lubię Twojego bloga, dlatego też pewnie zagłosowałabym na Ciebie jeśli wzięłabyś udział w Blog Roku 2014 :)

Anonimowy pisze...

Design bloga, no cóż też nie przypadł mili do gustu. Jest bardzo podobny do poprzedniego, dlatego mnie ta "świeżość" nie przekonuje - powiem wprost po prostu jej nie widzę. W szablonie zostały zmienione tylko same kolory, sam szablon i koncepcja są niemalże takie same jak w poprzednim. Kolory zimne, nie mają nic wspólnego w zasadzie z miodem, którego zimą używamy do słodzenia herbaty. Szablonowi brakuje ciepła.
A na "koniec" nie nabrałam się zbytnio. :)

Patrycja Piankowska pisze...

Mam ciebie na liście czytanych blogów. Patrzę a tu post o tytule "Koniec...". Myślałam, że kończysz z blogowaniem, ale nie. Byłabym smutna gdybyś tak zrobiła. Widzę też wiele plusów w zmianach:
-świetny design bloga. Odświeżyłaś ten wygląd na nowo i moim zdaniem jest taki przejrzysty i inny niż niektóre blogi. Dobrana kolorystyka. Super!
-wprowadzenie dwóch wersji językowych jest dobrym rozwiązaniem. Przy okazji utrwalamy sobie w ten sposób język angielski.
-kontakt z czytelnikami jest ważny. Dobrze postąpiłaś postanawiając bardziej się udzielać. Im większy kontakt z czytelnikami, tym lepsza motywacja do dalszego pisania. :)
-chciałabym, abyś znalazła się na stronie Blog Roku 2014. Zasługujesz na to. Czekam na twoje posty, ale wiem, że będą dopracowane co do każdego słowa i szczegółu, a nawet zdjęcia. Masz niesamowity talent pisarski, fotograficzny. Chciałabym również, abyś znalazła się na tym pierwszym miejscu wśród najlepszych blogów, bo to co robisz dla nas jest rewelacyjne, wspaniałe!
Pozdrawiam serdecznie. Piankaofstyle-klik♥

Unknown pisze...

Wiedziałam, że nas nie opuścisz ♥ haha
Co do BlogRoku 2014 to z chęcią bym na ciebie zagłosowała, także śmiało się zgłaszaj! :)
Szczęśliwego nowego roku! ♥
meryy-blog.blogspot.com - KLIK

Pooozytywna pisze...

Haha, przestraszyłam się, że odchodzisz :O
Na pewno bym na Ciebie zagłosowała kilka razy :)
MÓJ BLOG - KLIKNIJ :)

MigawkiBlondynki pisze...

Matko, myślałam, że serio odchodzisz! Przeżyłam mini zawał, haha:)

Unknown pisze...

Basiu zagrałaś na moich uczuciach.Jesteś blogerką, która mnie inspiruje i na samą myśl o Tobie się uśmiecham, ponieważ odbieram Cię jako bardzo miłą osobę.Dla mnie PM jest idealne i przyznam szczerze, że tamten wygląd bardziej mi się podobał.Co prawda jednak, w sieci pełno podobnych stron i sama nie jestem do końca zadowolona z tego, że mój blog się nie wyróżnia wyglądem.
Trzymam kciuki! :)
http://avenuefranche.blogspot.com

Unknown pisze...

Już z początku wiedziałam,że jest mała "podpucha" ;) jednak nigdy nie jesteśmy pewnie w 100% :D
MOIM POSTANOWIENIEM JEST:
To by być jak najbardziej aktywnym,spędzać więcej czasu z przyjaciółmi i korzystać z dnia ! :)

http://gitara-maja.blogspot.com/

Olivia pisze...

Aż się przestraszyłam! haha
Życzę wytrwałości w blogowaniu i szczęśliwego nowego roku :)

harry-czary-mary.blogspot.com

Paulina pisze...

Mam nadzieję, że zaczniesz nagrywać na youtube. Pisanie w dwóch językach jest dobrym pomysłem, szczególnie że bardzo lubię czytać po angielsku więc dla mnie to ciekawa opcja:)
http://paulinapaulaa.blogspot.com

Milena pisze...

Haha świetny zabieg. :D
Powodzenia z postanowieniami.

dewastacja pisze...

Ale mnie Basiu nastraszyłaś! :D
Życzę dalszych sukcesów w blogowaniu ;*

W wolnej chwili zapraszam również do mnie. Spodoba Ci się - skomentuj lub zaobserwuj! :)
sweeet-coookie.blogspot.com

Wiktoria Drawska pisze...

Jezku ale się wystraszyłam ! ;) życzę ci z całego serca dalszych sukcesów w blogowaniu, sądzę że się rozwiniesz i na pewno wygrasz blog roku 2014 :) Pozdrawiam Wiktoria

its-me-victoria.blogspot.com

zywia1 pisze...

fajnie, że szykujesz takie fajne zmiany :) dwie wersje językowe na pewno będą dla bloga korzystne :) Do zobaczenia w następnym roku :* Miłej zabawy sylwestrowej :)

zywia1 pisze...

P.S
ładny nowy szablon :) myślę, że było warto nad nim tyle czasu siedzieć :)

Kajoooja pisze...

Masz rację dobry tytuł to połowa sukcesu. !

kajoooja.blogspot.com

Olga pisze...

Świetny zabieg z tą nazwą postu. Nowy wygląd jest cudowny! Życzę Ci powodzenia w realizowaniu planów :)

cvte-olga.blospot.com

Lamella pisze...

no dobra ja się nabrałam, ale dobry sposób aby zwrócić uwagę :)
dwie wersje językowe to super pomysł

Tak bardzo kosmetycznie pisze...

Wiedziałam, że zaczęłaś tak post specjalnie! Przejrzałam Cię! :D Mnie się Twój nowy wygląd bardzo podoba!

Unknown pisze...

Ja weszlam na bloga i wiedzialam że to nie koniec, bo nowy design :D
Świetny post, trzymam kciuki żeby wszystko wyszlo, i spełnialo się po kolei.

talliablog.blogspot.com

Natalia Orda pisze...

bardzo mi sie podoba twój nowy wygląd bloga:) życzymy szczęśliwego nowego roku, jeszcze lepszego niż 2014 ♡

Pozdrawiamy!
♡ Twins Life - kliik ♡

Anonimowy pisze...

Świetne zmiany wprowadziłaś, ja również zastanawiałam się nad przejściem na platformę ale poczekam jeszcze z tym trochę aby mój blog się bardziej rozwiną i kiedy będę już więcej umiała pozmieniać w kodach :)
whitepulery.blogspot.com

Anonimowy pisze...

Po tytule przestraszyłam się, że kończysz z blogiem. Na szczęście nabrałaś nas ;)
Szablon masz przepiękny - jak zawsze zresztą :)
Pozdrawiam,
ooo-mini-kaa ♥

Unknown pisze...

Chyba jak wszyscy nabrałam się na to, że odchodzisz...
Co do planów: Wygląd bloga świetny, kolorystyka dobrana idealnie, Twój wygląd to ideał!
Super pomysł z tym pisaniem w innym języku, ponieważ Twój blog staje się coraz to bardziej ciekawszy, a co za tym idzie popularniejszy!
Z całego serducha życzę Ci dostania się do 10, a tym bardziej wygrania Bloga Roku 2014, bo zasługujesz na to! Będę na Ciebie głosować! :)
Pozdrawiam gorąco oraz szczęśliwego Nowego Roku! :)

http://peeegi.blogspot.com/

Unknown pisze...

Już myślałam że naprwde odhodzisz . :)
hoolaola.blogspot.com

Unknown pisze...

Fajne postanowienia noworoczne :) Trzymam kciuki odnośnie konkursu na blog roku. Jestem pewna, że daleko zajdziesz :*

pozdrawiam,
http://pohika.blogspot.com/

Karolina Jankowska pisze...

zobaczyłam tytuł i aż mnie zamurowało haha :) chociaż nie sądzę, że byś opuściła bloga, ale wolałam się upewnić :)
wszystkie Twoje design'y były oryginalne, ale ten przebija wszystko! :)
trzymam kciuki aby Twoje postanowienia noworoczne się spełniły!
http://karik-karik.blogspot.com/

Unknown pisze...

Świetny post, a design to już w ogóle... Cieszę się że nie odchodzisz, bo nie wiedziałam co myśleć o tym tytule.
blogmalolaty.blogspot - zapraszam.com

DirectionerMili pisze...

ciary mnie przeszły jak pomyślałam, ze odchodzisz z bloga! design bloga jest piękny! pisz częściej, bo jak wchodze i widze nową notkę to uśmiech na twarzy jest ogromny!

Oliwia Prochowska pisze...

Już dostałam zawału, że odchodzisz XD, ale spryciula z Ciebie ;D
Nie strasz już tak nigdy więcej! ;)

mój blog- ultradefenceless

Unknown pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Unknown pisze...

skąd pamiętnik / dziennik kupiłaś ?

Wiktoria Opas pisze...

Genialnie! 😊

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Komentarze nie są moderowane. Pamiętaj o kulturze wypowiedzi.